WYNIKI WYSZUKIWANIA

Angielski
Mr. Rabbit Szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży
Lewobrzeże
Wrzosy-Jar
Stare Miasto-Centrum
Rubinkowo-Grębocin-Bielawy
Na Skarpie-Kaszczorek
Piłka nożna
Akademia Futsalu - FC Toruń Zajęcia piłki nożnej i futsalu dla dzieci
Przedmieście Bydgoskie
Jakubskie-Mokre
Robotyka
Akademia Nauki - Kurs robotyki Zajęcia z robotyki dla dzieci
Stare Miasto-Centrum
Programowanie
Akademia Nauki: Start IT - Programowanie Zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży
Stare Miasto-Centrum
Sztuki walki
Akademia Ruchu - Teakwon-do Gromowski Zajęcia Teakwon-do dla dzieci
Przedmieście Bydgoskie
Wrzosy-Jar
Gimnastyka i akrobatyka
Akro Kids Cieciórski Zajęcia z akrobatyki dla dzieci i młodzieży
Jakubskie-Mokre
Śpiew
Chór A.R. Gentum Chór dla młodzieży
Stare Miasto-Centrum
Piłka nożna
Elana Toruń Akademia piłki nożnej dla dzieci i młodzieży
Przedmieście Bydgoskie
Przedmieście Chełmińskie
Etnowyprawka malucha w Muzeum Etnograficznym Zajęcia historyczno-społeczne dla dzieci
Stare Miasto-Centrum
Angielski
Helen Doron English Szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży
Wrzosy-Jar
Angielski
International House Zajęcia języka angielskiego dla dzieci i młodzieży
Stare Miasto-Centrum
Taniec
Taniec nowoczesny
Taniec klasyczny
Gimnastyka i akrobatyka
Jagielski Dance Project Zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży
Jakubskie-Mokre
Piłka nożna
Juventus Academy Toruń Akademia piłki nożnej dla dzieci i młodzieży
Wrzosy-Jar
Stare Miasto-Centrum
Przedmieście Chełmińskie
Rubinkowo-Grębocin-Bielawy
Na Skarpie-Kaszczorek
Sztuki walki
Klub Karate Kyokushin Zajęcia sportowe karate dla dzieci i młodzieży
Stare Miasto-Centrum
Przedmieście Chełmińskie
Jakubskie-Mokre
Sztuki walki
Klub Karate Shotokan DOJO  Zajęcia karate dla dzieci i młodzieży
Przedmieście Chełmińskie
Klub młodzieżowy "Strefa" Klub młodzieżowy
Przedmieście Bydgoskie
Śpiew
Małe studio piosenki "VocalArts" Zajęcia wokalne dla młodzieży
Stare Miasto-Centrum
Matematyka
Mistrzowie Matematyki w Akademii Nauki Zajęcia z matematyki dla dzieci
Stare Miasto-Centrum
Fotografia
Młody fotograf Warsztaty fotograficzne dla młodzieży
Stare Miasto-Centrum
Nauka Czytania "Sylabiaki" w Cafe Bajarka Nauka czytania dla dzieci
Rzeźba
Malarstwo
Grafika
Pracownia Plastyczna Hortus Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży
Stare Miasto-Centrum
Śpiew
Instrumenty
Projekt "Czas dla nas" Spotkania z orkiestrą dla dzieci
Stare Miasto-Centrum
Taniec nowoczesny
Taniec towarzyski
Taniec klasyczny
Gimnastyka i akrobatyka
Studio Tańca Fan Zajęcia taneczne i akrobatyczne dla dzieci i młodzieży
Jakubskie-Mokre
Rzeźba
Malarstwo
Sztuka na piątkę - Dom Harcerza Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży
Przedmieście Bydgoskie
Teatr
Teatr Dziecięcy "Ananasy" Zajęcia teatralne dla dzieci
Stare Miasto-Centrum
Teatr
Teatr Foremka Zajęcia teatralne dla dzieci i młodzieży
Stare Miasto-Centrum
Teatr
Teatr R. Bezimienni Zajęcia teatralne dla młodzieży
Stare Miasto-Centrum
Taniec
Taniec nowoczesny
Teatr
Teatr Tańca Akro Zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży
Stare Miasto-Centrum
Gimnastyka i akrobatyka
Toruński Klub Gimnastyczny "Olimpijczyk" Klub gimnastyczny dla dzieci i młodzieży
Rubinkowo-Grębocin-Bielawy
Rzeźba
Malarstwo
Taniec
Twórcza Akademia Małolata "Iskierka" Zajęcia plastyczno-ruchowe dla dzieci
Stare Miasto-Centrum
Matematyka
Chemia
Uniwersytet Młodych - Fundacja Amicus Zajęcia z przedmiotów ścisłych dla młodzieży
Przedmieście Bydgoskie
Rzeźba
Ceramika
Warsztaty ceramiczne w Domu Muz Warsztaty ceramiczne dla dzieci i młodzieży
Lewobrzeże
Fizyka
Biologia
Chemia
Warsztaty przyrodnicze "Mały Naukowiec" Warsztaty przyrodnicze dla dzieci
Stare Miasto-Centrum
Wystąpienia bez zwątpienia - Dom Muz Warsztaty oratorskie dla młodzieży
Stare Miasto-Centrum
Zajęcia dziennikarskie w Domu Harcerza Zajęcia dziennikarskie dla młodzieży
Stare Miasto-Centrum
Programowanie
Robotyka
Mechatronika
Zajęcia informatyczne w Domu Harcerza Zajęcia informatyczne dla dzieci i młodzieży
Stare Miasto-Centrum
Stolarstwo
Zajęcia stolarskie - Akademia Nauki Zajęcia stolarskie dla dzieci
Stare Miasto-Centrum
Szachy
Zajęcia szachowe w Domu Harcerza Zajęcia szachowe dla dzieci i młodzieży
Stare Miasto-Centrum
Szachy
Zajęcia szachowe w Szkole Szachowej Gambit zajęcia szachowe dla dzieci i młodzieży
Przedmieście Chełmińskie
Modelarstwo
Zajęcia techniczno-modelarskie w Młodzieżowym Domu Kultury Zajęcia modelarskie dla dzieci i młodzieży
Stare Miasto-Centrum
Śpiew
Taniec
Zespół ,,Mały Broadway" Zajęcia rytmiczne dla dzieci
Stare Miasto-Centrum
Taniec
Taniec nowoczesny
Zespół tańca współczesnego Hulaj-Noga Zajęcia taneczne dla dzieci
Przedmieście Bydgoskie
Śpiew
Zespół wokalny ,,D-MOLLKA'' Zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży
Stare Miasto-Centrum
Śpiew
Zespół wokalny ,,Pauza" Zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży
Stare Miasto-Centrum