Mistrzowie Matematyki w Akademii Nauki

Zajęcia z matematyki dla dzieci

Nauki ścisłe i przyrodnicze
Matematyka
Stare Miasto-Centrum

Każdy na pewno słyszał stwierdzenie, że matematyka jest królową nauk. Niestety, często przekonanie dziecka do rozwiązywania zadań wcale nie jest łatwe. W tej sytuacji wychowawcy z Akademii Nauki ruszają rodzicom z pomocą. Kurs rozwoju matematycznego dla dzieci jest świetną okazją na poznanie tajników matematyki, w przyjazny
nieprzytłaczający sposób
. Celem zajęć jest wykształcenie intuicji matematycznej, która przyda się zarówno w szkole, jak i w późniejszym życiu. Nauczyciele z Akademii Nauki pokazują uczniom, że rozwiązywanie zadań może być ciekawe, a ćwiczenia wprowadzane w formie gier jedynie utwierdzają w tym przekonaniu. Program prowadzony jest w duchu myślenia rozwojowego, dzięki czemu dzieci uczą się, że dzięki pracy stają się bystrzejsi, a ich mózg pracuje lepiej. Sprzyja to rozwojowi wewnętrznej motywacji i budowaniu pewności siebie młodych kursantów.


Kurs składa się z cyklu 26 spotkań, które odbywają się raz w tygodniu. Każde spotkanie podzielone jest na dwie części po 45 minut. Akademia Nauki oferuje zajęcia w dwóch grupach wiekowych: dzieci od 1 do 3 klasy i dzieci od 4 do 6 klasy. Jest też możliwość uczestniczenia w bezpłatnej lekcji próbnej.


U.Z.

Oferta aktualna na sierpień 2021.

Źródło zdjęcia: strona FB i www.

ul. św. Katarzyny 4